ساندویچ پنل سقفی

ساندویچ پنل سقفی

این نوع ساندویچ پانل جهت استفاده در سقف می باشد که با توجه به گامهای ذوزنقه ای و شکل اورلب آن امکان نفوذ آب به داخل را از بین می برد و جهت طول های بلند (بالاتر از ۲۶ متر) قابلیت اورلب شدن روی یکدیگر را دارد .

این پانل مقاوم در برابر رشد گیاهان و قارچها بوده و به علت نداشتن بو، عدم ریزش مواد و عدم امکان زندگی حشرات در داخل فوم بهترین نوع پوشش در سقف مجتمع های صنعتی میباشد پانل سقفی با ضریب هدایت حرارتی بسیار پایین از نوع بهترین عایق های صنعتی جهت پوشش سقف می باشد. ضمناً شکل ورق اورلب شده به گونه ای است که بهترین نوع آب بندی و زیبایی سطح کار در هنگام اورلب کردن دو پانل سقفی را بر روی یکدیگر را ایجاد میکند.

معرفی ساندویچ پانل سقفی ماموت

همانگونه که می دانید در گذشته برای ساخت سقف و دیوار ساختمان ها از تیغه های آجر استفاده می شد اما امروزه برای عایق بندی صدا و صوت، انرژی و… از ساندویچ پانل یا پانل های کامپوزیت آلومینیوم ( Sandwich panel ) استفاده می کنند. در ابتدا از این محصول تنها در ساخت وسائل نقلیه مانند قطار و هواپیما استفاده می شد اما با پیشرفت چشمگیر ساندویچ پنل ها و پیشرفت در کیفیت و ظاهر، همچنین افزایش انعطاف پذیری، از آن علاوه بر استفاده در صنعت ساختمان سازی و سازه ها در طرح های معماری هم استفاده می کنند. در دنیا استحکام و سبک بودن این محصول به عنوان مزیت آن محسوب می شود و همچنین باعث محبوبیت آن در بین فعالان در عرصه ساخت و ساز به خصوص از زمان جنگ جهانی دوم  شده است. همانگونه که می دانید هوای گرم همیشه به سمت بالای ساختمان می رود که انتخاب عایق سقف و دیوار مسئله مهمی به شمار می آید.
ساندویچ پانل عایقی ساخته شده از سه لایه : دو لایه ورق نازک و سبک و لایه ای در وسط آن می باشد. از این محصول در مکان هایی که به استحکام بالا و وزن پایین نیاز است مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی از این محصول برای پوشش های خارجی ساختمان، جایی که به مقاومت زیاد در برابر رطوبت آب و هوا، مقاومت در برابر باد، وزن های متحمل از بقیه سازه ها و همچنین وزن خود پانل نیاز است، مورد استفاده قرار می گیرد.

دلایل استفاده از ساندویچ پانل سقفی ماموت

به دلیل عوامل محیطی داخلی و خارجی از جمله نور خورشید، رطوبت هوا، صدا و صوت، باران و برف در سقف ساختمان های صنعتی، تجاری، کشاورزی و کارخانجات از پانل سقفی استفاده می کنند، که البته عمده مصرف آن صنعتی می باشد. ساندویج پانل سقفی شباهت زیادی به نوع دیواری آن دارد که از قرار گرفتن پشم سنگ یا پلی استایرن و یا پلی یورتان بین دو لایه فولادی یا آلومینیومی تولید می شود.  مهمترین عامل در انتخاب نوع پانل سقفی مواد تشکیل دهنده بین دو ورق فلزی آن است که متناسب با نیاز و محل مورد استفاده مشتری تولید می شود.
image

انواع مدل های پانل سقفی:

۱- دورو ورق با ورق رویی به طرح شادولاین

۲- طرح ذوزنقه و ورق زیر شیار دار – یکرو

۳- طرح ذوزنقه و ورق زیر یکرو

۴- ورق یکرو فویل با طرح ورق رو شادولاین طرح ذوزنقه

ابعاد ساندویچ پانل های سقفی:

عرض ثابت ۱.۰۷ متر مفید ۱.۰۰ متر (۷ سانت اورلب)

طول پانل از ۱ متر تا ۱۳ متر بدلخواه مشتری

ضخامت فوم میانی پانل های سقفی:

۳ ، ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۸ ، ۱۰ سانتی متر

مطالب مرتبط با ساندویچ پنل سقفی

null

خرید راحت، مناسب، با کیفیت و سریع را در شرکت ماموت تجربه نمایید.

null

قیمت های بسیار مناسب شرکت ماموت

قیمت مناسب | خرید راحت
همین حالا با شرکت ماموت تماس بگیرید.

مشاوره و قیمت
خرید ساندویچ پانل
ارتباط واتس آپ
× آیا به مشاوره نیاز دارید؟