خرید کانکس

همان طور که میدانید نمایندگی فروش در واقع یکی از رایج ترین روابط تجاری بین فروشنده یا واردکننده کالا و فردی که قابلیت فروش کالا ( نیروی انسانی، محل کسب و کار و دانش تبلیغات و بازاریابی ) را دارا می‌باشد.

در نتیجه کالاها را به نمایندگی از آن فرد یا شرکت به فروش می‌رساند.

اما گروه تولیدی ماموت علاوه بر نمایندگی انحصاری و فروش محصولات ساختمانی و البته خودروهای سنگین و تریلرهای کمپرسی، کمرشکن، تریلرهای یخچالی تولید کننده این محصولات نیز است.

تولیدکنندگان کانکس در ایران با توجه به کیفیت تولید و فروش کانکس و مرغوبیت کالای تولیدی علاوه بر صادرات اقدام به وارد کردن ورق و یا فوم جهت ساخت کانکس از کشورهایی مثل ایتالیا نیز کرده است.

اما با توجه به خودکفایی کشور و افزایش کیفیت تولیدات داخل در چند سال اخیر.

جهت حمایت از تولیدات داخل ، از متریال و مواد اولیه تولید داخل نیز استفاده می‌کند.

image

پیمانکاران و تولید کنندگان کانکس

پیمانکاران سازه‌های پیش ساخته با انجام پروژه های متعدد در زمینه تهیه، طراحی، ساخت و نصب پوشش سوله، آبرو، ورق دامپا، فلاشینگ، ساختمان های پیش ساخته اداری، کنفرانس، مسکونی، ساخت کمپ کارگاهی، سقف های عرشه فولادی و…فعالیت های بسیاری در این زمینه داشته اند.

امروزه با توجه به مباحث مطرح شده در زمینه بهینه سازی انرژی و مقاومت در برابر آتش سوزی و زلزله. و همچنین توسعه صنعتی و افزایش رقابت اقتصادی در کنار مسائل زیست محیطی نیز لزوم استفاده از عایق‌ها و سازه‌ها و مصالح نوین را دوچندان کرده است.

راهنمایی خرید انواع کانکس ها

متخصصان شرکت ما با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا محل مورد نظر شما را به دقت اندازه گیری کرده.و برای شما نقشه ای از قبل تعیین می‌کنند.

این نقشه به شما امکان را می‌دهد تا بتوانید با توجه به سلیقه خود کانکس خود را بسازید.

برای مشاوره و به دست آوردن قیمت روز می‌توانید. با متخصصان ما در این زمینه مشاوره کرده. از راه حل های تجربی وعملی آن ها استفاده کنید . تا به نتیجه دلخواه خود در کمترین زمان و با کمترین هزینه برسید.

مطالب مرتبط با خرید کانکس

null

قیمت های بسیار مناسب شرکت ماموت

null

بیشتر درباره ساندویچ پنل ها سقفی ماموت بدانید.

قیمت مناسب | خرید راحت
همین حالا با شرکت ماموت تماس بگیرید.

مشاوره و قیمت
خرید ساندویچ پانل
ارتباط واتس آپ
× آیا به مشاوره نیاز دارید؟