• خرید اینترنتی ساندویچ پانل ماموت :البرز,خیابان بهشتی میثم 1 پلاک 5 طبقه 3
  نصب و اجرای پانل

ارتباط با ما

Google Maps Generator by embedgooglemap.net

منتظر صدای گرم شما هستیمبا ما تماس بگیرید

فروش ساندویچ پانل:برای خرید و نصب و اجرای پروژه های مربوط به ساندویچ پانل و جهت مشاوره و صدور پیش فاکتور رسمی ، فروش ساندویچ پانل می توانید از هر یک از سه روش زیر اقدام نمایید.
آدرس : کرج،خیابان بهشتی، سه راه گوهردشت، کوچه میثم یک، پلاک ۵، طبقه سوم، واحد۳

ارتباط با ما

ارتباط با ما نمایندگی ماموت

آدرس کارخانه : اتوبان کرج ، قزوین ، ۵ کیلومتر بعد از پل هوایی کردان ، مجتمع صنعتی ماموت

 

هدف ما در گروه ماموت این است که در((کار خود بهترین باشیم))و این امر راه گشای ما درطراحی و تولید محصولاتی متمایز از جمله با کیفیت ترین و امن ترین تریلرها،مقاوم ترین ساندویچ پانل ها، انواع کانکس های مسکونی و کارگاهی، اتاق های ایزوله و اتاق های حمل بار، سازه های سنگین فلزی و سوله و همچنین کشنده ها و کامیون های اسکانیا می باشد کارخانه ماموت در دبی امارات نیز به عنوان بزرگترین کارخانه بتن دنیا و کارخانه سازه ماموت واقع در کرج و کارخانه تولید اسکانیا واقع در کاسپین قزوین و همچنین از کارخانه قطعات پیش ساخته بتن مهرسا در بم نام برد.

  مجتمع صنعتی ماموت (۵۰۱۰)
  البرز,خیابان شهید بهشتی میثم ۱ پلاک ۵ طبقه ۳
  ۰۲۶-۳۴۴۲۱۲۲۶
  ۰۲۶-۳۴۴۲۱۲۱۶
  ۰۹۱۲-۱۷۸۰۷۵۴
  info@mammut5010.com
  www.panelmamutco.ir
  جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا تماس با ما در خصوص محصولات ماموت و پشتیبانی آن می توانید رزومه ما را مطالعه نمائید!
  رزومه شرکت

  از سال ۱۳۹۰ تا سال ۱۳۹۳ گروه صنعتی ماموت ضمن توسعه سالنهای مونتاژ اتاق‌های حمل بار و کانکس، خطوط تولید ساندویچ پانل را راه‌اندازی نمود و همزمان سالن‌های جدید جعبه‌سازی، فایبرگلاس و ساخت اتاق‌های ایزوله را به بهره‌برداری رساند. از سال ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۵ در مجتمع صنعتی ماموت جهت رفاه پرسنل سالن ورزشی سرپوشیده و مدرن احداث شد و همزمان نیز برای ارتقای دانش نیروهای فنی و مهندسی دانشگاه علمی کاربردی در این مجتمع تأسیس گردید.

  Call Now Buttonاستعلام قیمت و خرید